مسوول حوزه اصناف شهر محلات خبر داد

توزیع ۵۳ تن شکر در شهر محلات

22 اسفند 1397 کد خبر : 9886111909 | بازدید : 694

مسوول حوزه اصناف و توسعه و تنظیم بازار اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات از توزیع ۵۳ تن شکر در این شهرستان خبر داد.

 

 توزیع ۵۳ تن شکر در شهر محلات

 

به گزارش صبح محلات، سیدحسین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به توزیع اقلام اساسی بین مردم این شهر از شهریورماه سال جاری تاکنون اظهار کرد: در این مدت 136 تن برنج، 53 تن شکر، 22 هزار و 500 کیلو گوشت منجمد وارداتی، 3 هزار و 464 کیلو گوشت گرم وارداتی، 22 هزار و 100 کیلو مرغ منجمد و 7 هزار و 160 کیلو مرغ گرم تعادلی بین شهروندان توزیع شده است.

 

وی ادامه داد: سهمیه‌های استان به صورت عادلانه و بر اساس ضریب جمعیت بین شهرستان‌ها تقسیم می‌شود، ولی زمان جذب آن بستگی به عامل توزیع و زمان تأمین نقدینگی ممکن است بین شهرستان‌ها دیر یا زود شود.

 

مسوول حوزه اصناف و توسعه و تنظیم بازار اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات بیان داشت: تاکنون تمام سهمیه‌های تخصیص یافته به شهرستان محلات جذب شده است و تا پایان سال چند مرحله توزیع گوشت وارداتی خواهیم داشت.

 

موسوی ادامه داد: در زمینه تأمین اقلام اساسی فوق برای ایام پایانی سال هیچ‌گونه کمبود یا مشکلی وجود ندارد، میوه شب عید نیز توسط سازمان تعاون روستایی خریداری و در سردخانه‌ها ذخیره شده که در زمان مقتضی عرضه می‌شود.

 

وی با اشاره به مشکلات کامیون‌داران در خصوص کمبود لاستیک نیز تصریح کرد: میزان توزیع لاستیک خودروهای سنگین در این مدت ۱۳۴ حلقه بوده است.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, توزیع شکر, توزیع اقلام اساسی, محلات, شهرستان محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات