امام جمعه محلات در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

استقلال، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است که همه باید برای حفظ آن تلاش کنیم

22 بهمن 1396 کد خبر : 9886110839 | بازدید : 1222

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: مسئولین باید درخواست‌ها و توقعات به حق مردم انقلابی ایران را برای تداوم انقلاب مد نظر قرار دهند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت السلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم محلات گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی امروز فریاد و مشتی کوبنده بر سر دشمن قسم خورده نظام و انقلاب بود.

 

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با کارکنان نیروی هوایی از مسئولین خواستند، توقعات و درخواست‌های مردم را مورد توجه قرار دهند.

 

ربانی، یکی از مهمترین اهداف انقلاب را استقلال و عزت معرفی و بیان کرد: در نگاهی کوتاه به دوران ستمشاهی خواهید دید که پهلوی وابستگی‌های سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی به امپریالیسم جهانی داشت و امام(ره) با فریاد کوبنده ملت را فرا خواند و مردم مسلمان ایران نیز با لبیک گفتند به ندای امام راحل و حضور در صحنه انقلاب را به پیروزی رساندن.

 

امام جمعه محلات ادامه داد: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی استقلال بود و مسئولین برای حفظ این استقلال بایستی پنج خواسته به حق مردم را جامعه عمل بپوشانند.

 

وی افزود: امروز ایران اسلامی در بحث مردم سالاری سرآمد کشورهای منطقه و حتی کشورهای جهان است و حضور میلیونی مردم در صحنه‌های مختلف بخصوص انتخابات‌ها نشان دهنده این مردم سالاری است.

 

ربانی، امنیت مثال زدنی امروز کشور را که سرآمد جهانیان نیز هست را مرهون تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) و سربازان ولایت در بسیج و سپاه دانست و این امر نیز یکی دیگر از دستاوردهای استقلال در نظام جمهوری اسلامی است.

 

امام جمعه محلات همچنین با اشاره به جایگاه‌ها ایران در بحث پزشکی، توان موشکی، تولید علم، سلول های بنیادی، علوم هوا و فضا، سایبری، سد سازی و علوم نانو تمامی این دستاوردها را مرهون تلاش جوانان ایرانی در سایه استقلال کشور دانست و از مسئولیت خواست با توجه به تجارب متعدد از بد عهدی دشمنان بخصوص در برجام، برای حفظ استقلال کشور با تکیه بر توانمندی‌های داخل تلاش کنند. 

 

ربانی دومین درخواست مردم پس از انقلاب اسلامی را احیاء ارزش‌های اسلامی و دینی دانست و افزود: مردم مسلمان ایران امروز با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی، اسلام را به عنوان یک دین کامل به جهانیان و تنها راه جاودانیگی و سعادت بشر معرفی کرده ودر چنین فرهنگی به نسخه‌های منسوخ شده غربی همانند سند ۲۰۳۰ نیاز نداریم و و باید در راستای ترویج هرچه بیشتر اسلام ناب محمدی گام برداریم.

 

وی سومین خواسته مردی انقلابی را برقراری عدالت اجتماعی دانست و گفت: مدیران باید توجه داشته باشند، امروز برای این ملت فساد و تبعیض و اشرافی گری قابل قبول نیست و برای عملیاتی شدن عدالت اجتماعی باید با اشرافی گری و فساد مبارزه شود 

 

امام جمعه محلات، دفاع از مظلومین عالم را چهارمین خواسته مردم انقلابی و از آرمان‌های مردم انقلابی دانست و بیان کرد: امام(ره) بر اساس آموزه‌های دینی دفاع از مظلوم را سرلوحه نظام قرار داد و امروز ما باید در حد و توان خود از مردم مظلوم منطقه مثل فلسطین، سوریه و یمن حمایت و به این حمایت‌ها نیز افتخار کنیم.

 

ربانی، عمل به راهبردهای و فرامین رهبری را پنجمین الزامات استقلال در کشور معرفی و بیان کرد: راهبرد اصلی مقام معظم رهبری در مسئله اقتصاد، اقتصاد مقاومتی است و تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی امروز، توجه به اقتصاد مقاومتی است.

 

امام جمعه محلات خاطر نشان کرد: حمایت از راهبرد‌های مقام معظم رهبری و توجه به آرمان‌های انقلاب وظیفه تک تک آحاد مردم است و باید با تکیه بر توانمندی‌های داخلی امید مردم به آینده انقلاب را تقویت کنیم.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, راهپیمایی 22 بهمن, امام جمعه محلات, حضور حماسی, جشن پیروزی انقلاب, استقلال, حفظ دستاوردهای انقلاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات