معاون قرارگاه ثارالله سپاه؛

اگر دشمنان ذره‌ای به موفقیت عملیات نظامی علیه ایران اطمینان داشتند وارد عمل می‌شدند/مهار انقلاب اسلامی یکی از راهبردهای اصلی دشمنان است

18 بهمن 1397 کد خبر : 9886111719 | بازدید : 2045

صبح محلات_معاون قرارگاه ثارالله سپاه گفت: آمریکا به صراحت اعلام کرده به دنبال مهار انقلاب اسلامی است و برای رسیدن به این هدف نیز از هیچ اقدامی فروگذار نیست.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار علی خلیلی، معاون قرارگاه ثارالله سپاه شامگاه گذشته در جمع مردم محلات ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر و تسلیت شهادت، صدیقه طاهره(س) گفت: هدف اصلی امام(ره) از آغاز مبارزه با رژیم پهلوی، اسلامی کردن کشور و عمل به تکلیف بود و زمانی که عراق امام(ره) را از عراق اخراج کرد، امام خمینی(ره) فرمود حتی اگر مجبور باشم روی کشتی زندگی کنم انقلاب را ادامه خواهم داد.

 

وی ادامه داد: بیداری اسلامی و بیداری ملت‌های جهان از دیگر اهداف بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی بود که امروز آثار این بیداری اسلامی و بیداری ملت‌های جهان به وضوح قابل رویت است.

 

خلیلی با اشاره به برخی ویژگی های شاه و رژیم پهلوی از زبان نزدیکان وی گفت: در رژیم گذشته تمام تصمیمات از طرف سفارت آمریکا گرفته می‌شد و شاه به عنوان بالاترین مقام کشور باید گوش به فرمان سفارت کار میکرد و مستشاران آمریکایی در کشور حکمرانی می‌کردند.

 

معاون قرارگاه ثارالله سپاه  افزود: در زمان شاه کل درآمدهای نفتی به صورت تسلیحات و تجهیزات نظامی به کشور پرداخت می‌شد و حقوق 30 تا 60 هزار مستشار آمریکایی که در مراکز نظامی ما در حال فعالیت بودند از حقوق کل نیروهای مسلح کشور بیشتر بود.

 

وی تاکید کرد: بلافاصله پس از پیروزی انقلاب، دشمنی‌ها آغاز شد و ایران حتی یک روز آسوده از دست استکبار نداشت و جنگ تحمیلی 8 ساله ایران، که یکی از پیچیده ترین جنگ‌های دهه های اخیر بود به کشور تحمیل شد.

 

خلیلی در تشریح برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال گذشته با اشاره به جایگاه و پیشرفت‌های علمی، پزشکی و نظامی گفت: اکر آمریکا میدانست با اقدام نظامی میتواند گامی علیه انقلاب اسلامی بردارد قطعا وارد میدان میشد و به دلیل همین ضعف در مقابل نیروهای نظامی ایران دشمنان امروز به دنبال ضربه زدن به نظام از درون هستند.

 

معاون قرارگاه ثارالله سپاه  اظهار کرد: ما در مقابل دشمنان خارجی شکست نخواهیم خورد و رهبر انقلاب در 2 سال گذشته با درک تاکتیک جدید دشمن، بارها نسبت به نفوذی‌ها هشدار دادند.

 

وی افزود: یکی دیگر از راهبردهای دشمنان انقلاب، ایجاد بی تفاوت در بین مردم جامعه است که یکی از حیله های معاویه در صدر اسلام نیز بود و متاسفانه برخی مدیران کشور امروز به جا رسیده‌اند که به بسیاری از مسائل و رخدادها بیتفاوت شده‌اند و ما مردم نباید نسبت به وضعیت موجود کشور و نقشه های دشمن بی تفاوت باشیم.

 

خلیلی در تشریح  راهبرد دشمن در قبال ایران و انقلاب گفت: آمریکا به صراحت اعلام کرده به دنبال مهار انقلاب اسلامی است و برای رسیدن به این هدف نیز از هیچ اقدامی فروگذار نیست.

 

 معاون قرارگاه ثارالله سپاه  در خاتمه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص نقشه راه مقابله با دشمن خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی، عدم اعتماد به غرب و اعتماد به جوانان و توان داخلی، سرعت بخشیدن به پیشرفت علمی کشور، مدیریت جهادی، پرهیز از تجمل و اشرافی‌گری، حمایت از تولید داخلی، حمایت از نخبگان علمی کشور و تقویت بنیه دفاعی کشور مهمترین راهبردهای مقابله با دشمنان است که با توجه ویژه به آنها قطعا از شرایط سخت کنونی خارج خواهیم شد.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, سردار خلیلی, معاون قرارگاه ثارالله سپاه, سپاه, راهبرد دشمنان, انقلاب اسلامی, پیشرفت کشور, دهه فجر, مقابله با دشمنان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *