تیراندازی مرگ بار در اراک 9 کشته و زخمی برجای گذاشت/۵ نفر؛ قربانی انتقام جویی شخصی/ قاتل متواری است

22 دی 1395 کد خبر : 988615347 | بازدید : 1771

صبح محلات_بر اثر حادثه تیراندازی در دو نقطه از شهر اراک 5 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند.

 

 

به گزارش صبح محلات؛ در تیراندازی صبح امروز اراک، ضارب با ورود به دو منزل مسکونی در دو منطقه مختلف شهر اراک اعضای دو خانواده را به رگبار بست.

 

طبق اطلاعات دریافتی، قاتل از متهمان سابقه دار بوده و با انگیزه انتقام جویی شخصی در ساعت های پنج و چهل و پنج  و شش و چهل و شش دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان سی متری کوی علی ابن ابیطالب دو خانواده را هدف قرار داده است.

 

تیراندازی خیابان انقلاب سه کشته و  دو زخمی و تیراندازی خیابان سی متری دو کشته و دو زخمی برجای گذاشته است.

 

حال یکی از مجروحان هم وخیم گزارش شده است. 

 

فرد اراکی که به دلیل حمل مواد مخدر محکوم به اعدام بوده است، با انگیزه انتقام جویی شخصی پنج و چهل و پنج دقیقه صبح امروز  با مراجعه به منزل خود در فوتبال همسر صیغه‌ای خود و یک کودک را به ضرب گلوله می کشد.

 

سپس با مراجعه به خیابان طالقانی، دو نفری که در جریان محاکمات وی، علیه وی شهادت داده بودند را با سلاح گرم به قتل می رساند. 

 

طبق اطلاعات رسیده، یکی از ماموران نیروی انتظامی اراک نیز طی این حادثه به شهادت رسیده است.

 

این قاتل فراری هم اکنون با خودروی سمند متواری است.  
به گزارش صبح محلات، به نقل از دیار آفتاب؛ فرشید محمد حسینی طاهری دادستان عمومی و انقلاب اراک در خصوص حادثه تیراندازی در یکی از مناطق کلانشهر اراک گفت: این حادثه با انگیزه انتقام جویی شخصی بوده است.

 

طاهری با اشاره به اینکه این حادثه در ساعت ۵ تا ۶ صبح امروز رخ داده است اظهار کرد: در این حادثه پنج نفر از اعضای این دو خانواده کشته شده اند و یکی از ماموران نیروی انتظامی به درجه شهادت رسید.

 

 

 

دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: در این حادثه یک نفر نیز مجروح شده همچنین ضارب با خودرو متواری و تحت تعقیب قرار دارد.

 

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تایید خبر وقوع حادثه تیراندازی در اراک، این موضوع که قاتل قاچاقچی مواد مخدر بوده و این حادثه با مواد مخدر در ارتباط است را تکذیب کرد.

 

سردار عزیزی اظهار کرد: فرد قاتل به اتفاق دو نفر دیگر از بستگان خود سال گذشته در اراک مرتکب یک فقره قتل شدند که مبنای آن اختلافات خانوادگی بوده است.

 

وی با بیان اینکه این افراد در زندان بودند و این فرد اخیرا آزاد شده و بدنبال قتلی که سال گذشته انجام شده و اختلافاتی که بین آنها و خانواده مقتول وجود داشته، پس از خروج از زندان، صبح امروز اختلافات قبلی را پیگیری کرده و در دو منطقه از اراک اقدام به تیراندازی کرده که تاکنون ۴ نفر در این حادثه به قتل رسیده و تعدادی نیز مجروح شده اند.

 

وی با بیان اینکه قاتل شناسایی شده و برادر وی همان اول صبح دستگیر شده است، افزود: دو دستگاه خودرو نیز در این خصوص توقیف شده است.

 

نوروزی، روابط عمومی نیروی انتظامی استان مرکزی گفت؛ ضمن تایید این خبر آمار کشته شدگان و مجروحان را ۹ نفر اعلام کرد.

 

سرهنگ خلج، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: این حادثه در ۲ مرحله ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه و ۶ و ۴۶ دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان ۳۰ متری کوی علی ابن ابیطالب شهر اراک اتفاق افتاد.

 

وی ادامه داد: در تیراندازی خیابان انقلاب ۲ خانم و یک مرد و در تیراندازی ۳۰ متری نیز یک زن و یک مرد جان باختند که یکی از آنان از ماموران نیروی انتظامی استان مرکزی است.

 

خلج افزود: قاتل از متهمان سابقه دار و دارای هویت مشخص و متواری است و پارسال نیز یک نفر را کشته بود.

 

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی علت این حادثه را تسویه حساب شخصی دانست و گفت: تحقیقات بیشتر در حال انجام است.

 

طبق اطلاعات رسیده، قاتل در قتلهای امروز، از سلاح های گرم کلاشینکف و کلت و سلاح سرد قمه استفاده کرده است.

 
در حال تکمیل ....

 
تگها: صبح محلات, تیر اندازی در اراک, قتل, کشتار در اراک, 5 کشته و 4 مجروح, قاتل فراری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات